Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć?

4

Coraz więcej osób ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Na dzień dzisiejszy mało kto potrafi się uporać z nadmiarem swoich kilogramów. Niestety wszystko to jest wynikiem złego trybu życia. Za mało się ruszamy, a za dużo jemy. 

Teraz głównie nasza praca polega na siedzeniu przez większą część dnia przed komputerem. A jak już mamy okazję gdzieś pójść, to z lenistwa jedziemy samochodem, bo nie chce nam się przejść kilka kroków. Najczęściej na obiad nie mamy czasu więc na szybko zjemy coś w pierwszym lepszym Fast Foodzie. To wszystko wpływa na naszą wagę i powoduje, że mamy coraz większe problemy z nadwagą. 

Dodatkowo żyjemy w ciągłym stresie więc cały czas coś podjadamy. A przychodząc po pracy zjadamy coś co nam wpadnie w ręce i szybko idziemy spać, żeby zebrać siły na kolejny ciężki dzień. Niestety tak wygląda dzień większości z nas. 

Poniżej znajdziesz kilka porad, które powinny Ci pomóc w schudnąć kilka zbędnych kilogramów. Podczas odchudzania polecam skontaktować się też z dietetykiem. Dobrym przykładem jest Light Life dietetyk, który oferuje odchudzanie Wrocław. Podpowiemy Ci, co zrobić, żeby czuć sytość przez większą część dnia. Powinnaś poświęcić na to czas, bo tu chodzi o Twoje zdrowie i wygląd Twojej sylwetki. Jest wiele sposobów, żeby poprawić wygląd swojego ciała. Musisz być tylko cierpliwa i każdego dnia dbać o siebie. 

Nie musisz liczyć kalorii i głodzić się, żeby trochę schudnąć. Najważniejsze, to jeść tak, żeby czuć sytość przez cały dzień. Jeśli będziesz się głodziła, to po jakimś czasie będziesz osłabiona i na nic nie będziesz miała ochoty. Takie postępowanie nie jest dobrym pomysłem. No i na pewno nie powinnaś pomijać jakiś posiłków, żeby ograniczyć spożywanie kalorii. To jest naprawdę głupi pomysł. 

Przede wszystkim nie powinnaś zapominać o śniadaniu. A po nim powinnaś znaleźć 30 minut czas na jakieś lekkie ćwiczenia, które dodadzą Ci energii na cały dzień. Warto na śniadanie zjeść tosty i wypić sok, ze świeżo wciśniętych owoców. Śniadanie jest naprawdę najważniejszym posiłkiem dnia, ponieważ to ono decyduje o tym, jaki będziesz miała poziom cukry we krwi przez cały dzień. Jeśli utrzymasz go na odpowiednim poziomie, to nie będzie Cię nachodziło na zjedzenie batonika między posiłkami. 

Pamiętaj o tym, żeby pić bardzo dużo wody. Może to być nawet 8 szklanek dziennie. Czasami zdarza się tak, że gdy nasz organizm domaga się wody, my myślimy, że jesteśmy głodni i idziemy się najeść. Staraj się też unikać picia słodzonych soków owocowych. Mają w sobie dużo kalorii, które akurat do niczego nie są Ci potrzebne. 

Powinnaś się dobrze wysypiać każdego dnia. Jeśli będziesz niewyspana, to nawet nie zwrócisz uwagi na to, co jesz i pijesz. No i na pewno będzie Ci na wszystko brakowało energii. Nic nie będzie Ci się chciało i staniesz się bardzo leniwa. Pamiętaj też, żeby nie pić w ciągu dnia zbyt dużo kawy, ponieważ ona wzmaga poczucie głodu. Wtedy zaczniesz dojadać między posiłkami, a to na pewno nie wpłynie korzystnie na Twoją dietę. 

Powinnaś zaplanować sobie każdy posiłek jaki zamierzasz zjeść w ciągu dnia. Dzięki temu będziesz wiedziała, co i kiedy jesz no i na pewno nie objesz się niepotrzebnie. Pamiętaj, aby spożywać codziennie trzy duże posiłki i dwa mniejsze. To pomoże Ci odczuwać sytość przez cały dzień. Do tego pij dużo wody, ona zamuli Twój żołądek i nie będziesz miała ochoty na podjadanie między posiłkami. Postaraj się, żeby między posiłkami nie minęło więcej jak 5 godzin. Pamiętaj o tym, bo to jest naprawdę bardzo istotne. Jeśli już nachodzi Cię na zjedzenie czegoś między posiłkami, to postaraj się zjadać owoce i warzywa. One są bardzo zdrowe, mają dużo witamin i niewiele kalorii. Jeśli zastosujesz się do moich rad, to na pewno za jakiś czas będziesz mogła cieszyć się zgrabną i smukłą sylwetką.